One Tree Hill Szerepjáték.~
Tree Hill... Egy nyugodtnak nem mondható kisváros fogad benneteket, amiben bőven van izgalom. Akár egy mese! Gonoszak, főhősök, ám itt nincs mindig Happy End..
A One Tree Hill-re (Tuti Gimi) alapuló szerepjátékra tévedtél! Gyere, bújj a kedvenced bőrébe, és éld át a világát!
Nagyon várjuk a regisztrációdat, ám ezelőtt olvasd át a szabályzatot és a Világleírást, ahol mindent részletesen megtudhatsz! Ha valami nem világos, bátran keresd a Staff-ot! Wink

Haley & Melissa & Peyton & Sarah
One Tree Hill Szerepjáték.~
Tree Hill... Egy nyugodtnak nem mondható kisváros fogad benneteket, amiben bőven van izgalom. Akár egy mese! Gonoszak, főhősök, ám itt nincs mindig Happy End..
A One Tree Hill-re (Tuti Gimi) alapuló szerepjátékra tévedtél! Gyere, bújj a kedvenced bőrébe, és éld át a világát!
Nagyon várjuk a regisztrációdat, ám ezelőtt olvasd át a szabályzatot és a Világleírást, ahol mindent részletesen megtudhatsz! Ha valami nem világos, bátran keresd a Staff-ot! Wink

Haley & Melissa & Peyton & Sarah
One Tree Hill Szerepjáték.~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill Szerepjáték.~


 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lányok öltözője

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Sarah Lestwick
ÉN A TREE HILL-I POMPONCSAPATOT ERŐSÍTEM
Sarah Lestwick


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Mar. 02.

Lányok öltözője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok öltözője   Lányok öltözője I_icon_minitimeKedd Május 21, 2013 4:06 am

Figyeltem őt, ahogy válaszolni készül. Nyilvánvalóan megleptem azzal, hogy megkérdeztem, mert sokáig elgondolkodott... valószínűleg rengeteg olyan nem publikus dolog is történt vele, ami engem a legkevésbé sem érdekel, és hála istennek a szavai alapján nem is mondja el őket. Azok tömörek voltak, és olyan, amit körülbelül mindenki elmond a másiknak, ha megkérdezi. Nem is vártam mást egyébként, mert nem vagyunk olyan nagyon közeli barátnők. Pedig lenne okom miért annak lenni. Csak jobb, ha nem tudja, hogy én is elveszítettem a testvéremet. Én jobban ismertem, együtt éltünk nyolc éven át, osztoztunk egy csomó első benyomásban, együtt fürödtünk... És Anának hívtam. Mindig úgy becéztem, de Anastasiát képtelen vagyok így nevezni. Azért feltűnt, hogy a tekintete a karkötőre vándorolt. Nem tettem neki semmi megjegyzést, de tudtam, éreztem, hogy valami volt azzal, akitől kapta, olyan csodálattal nézett a tárgyra. Tán szerelmes lenne? Nyilván, de ha nem mesél róla, én nem vagyok pletykaéhes. Na jó, egy kicsit... De úgyis eljutnak a fülembe a dolgok, és onnan nem jutnak el máshová.
- Unalmasan telt - ásítottam, nyomatékot adva a kérdésre tett feleletemnek. Persze nem volt annyira unalmas... csak hát az igazi programom nem volt éppen publikus. - Párizsban voltunk, ami önmagában jó lenne, ha nem az egész nyarat töltöttem volna ott. Akármilyen lenyűgöző is az a város, megunod egy hónap után, mert mindent láttál - forgattam meg a szemeimet. Ez igazából csak részben volt igaz. Mert szép volt, meg minden, de az orvosi rendelők... az, hogy semmit nem tudtak tenni anyámért... elvette tőle a kedvemet. Persze már nem is reménykedtem. Párizs az álmok városa helyett inkább a rémálmok városa lett számomra.
Vissza az elejére Go down
Anastasia E. Wright
ÉN A TREE HILL-I POMPONCSAPATOT ERŐSÍTEM
Anastasia E. Wright


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 17.
ღ Tartózkodási hely : Tree Hill
ღ Hobbi : Könyvek, szurkolás

Lányok öltözője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok öltözője   Lányok öltözője I_icon_minitimeVas. Május 19, 2013 8:07 am


Sarah & Anastasia

Jöttek újra az unalmas hétköznapok. Nem nagyon volt az ínyemre, hogy vége lett a nyárnak. Most megint vissza kell ülni az iskolapadokba, és figyelni, hogy a tanár mit hablatyol. Egyiket se szívesen hallgattam, kivéve talán egyet. Ethan óráira tudtam csak figyelni, a többi hidegen hagyott. Ez az utolsó évünk... már csak túl leszünk rajta valahogy. Utána mindenki megy a maga útjára... tovább tanul, vagy már el is helyezkedik egy munkahelyen. A lényeg, hogy nem sokan fognak ebben a városban maradni. Talán én is elfogok menni, de ez még a jövő zenéje! Addig is élem tovább az unalmas gimnáziumi életemet. Már amennyire lehet unalmasnak mondani. Szurkolólánynak lenni nem unalmas, arról nem is beszélve, ha az ember kavar egy tanárral. Az sem egy unalmas dolog, szóval annyira nem is unalmas a tanulást kivéve.

Újabb szeptemberi nap, és egy újabb edzés vége is. Ilyenkor már nem nagyon szoktam sietni, pedig azzal, hogy sietnék hamarabb szabadulnék a lány öltözőből. De én komótosan szoktam pakolgatni a cuccaimat a táskámba, és öltözök át. Az utolsók között is szoktam végezni, de a legtöbb esetben megszokott várni egy-két lány, kivéve a mai napot. Már csak én maradtam meg Sarah! Nem nagyon beszélünk egymással, de azért jónak mondható a kapcsolatunk.. de lehet ezt egyáltalán így nevezni? Mindegy... Ő az egyetlen aki Anastasia-nak szokott nevezni, sose mondta volna azt nekem, hogy "Ana". Neki mindig is Anastasia maradok, csak az a baj, hogy nem tudom miért. Valami oka lehet, amiről persze nem tudok. Még sosem kérdeztem rá miért, de talán nem is fogok. Ezen nem fogok fent akadni különösebben. Már mondhatni hozzászoktam, hogy Ő az egyetlen aki így hív.... már inkább azon lepődnék meg ha azt mondaná nekem, hogy Ana.
Kicsit talán meglepődtem ahogy hirtelen meghallottam a hangját, ahogy megkérdezi, hogy telt a nyaram. Nem számítottam erre a kérdésre, de talán csak azért mert egészen eddig percekig csönd uralkodott az öltözőbe. Már mindenki kiment, és csak azt lehetett hallani, hogy a táskáinkat pakolgatjuk, és egyéb dolgokkal szöszmötölünk. Épp a telefonom kijelzőjét bámultam hátha valami csoda folytán kapok egy sms-t, de ennek semmi jelét nem mutatta, és pont ekkor szólalt meg Sarah. Kérdésén el kellett gondolkodnom, még mielőtt válaszoltam volna. Nem mondhattam azt, hogy a fél nyaramat a tanárommal töltöttem, ami nem éppen arról, szólt, hogy egy bizonyos tantárgyból korrepetált. - Jó volt! Nem unatkoztam, akadt dolgom bőven, csak az a baj, hogy gyorsan eltelt. Még jó lett volna egy pár nap... vagy inkább hónap. Élveztem minden egyes percét ennek a nyárnak, pedig nem hittem volna, hogy ilyen jól fog alakulni! - Szélesedett ki a mosolyom a végére még ha nem is szerettem volna. Rögtön a kezembe tévedt a szemem ebben a pillanatban, hogy karkötőmre nézzek, de aztán gyorsan visszafordítottam tekintetem Sarah-ra, hogy én is megkérdezzem, hogy telt a nyara. - És neked, hogy telt a nyarad? - Kérdeztem rá kedvesen.

Vissza az elejére Go down
Sarah Lestwick
ÉN A TREE HILL-I POMPONCSAPATOT ERŐSÍTEM
Sarah Lestwick


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Mar. 02.

Lányok öltözője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok öltözője   Lányok öltözője I_icon_minitimeVas. Május 19, 2013 7:10 am

Egy újabb nap... Edzés, gyakorlás, készülés a mérkőzésekre... Ha nem ez éltetne, ha nem ez biztosítaná számomra a felszínesség látszatát, valószínűleg unnám már az egészet. A sok nevenincs liba, aki azt hiszi, egyszer majd híres lesz, és ezt ugródeszkának tekinti. Na meg az iskolai státuszának. Pompomlányként kétségkívül menőnek számítunk, telis-teli utálkozókkal, amiért mi igenis visszük valamire. Látszatra. Mert én tisztában vagyok vele, hogy nem elég a pénz, nem elég a szurkolólányság, ami jól mutat majd a gimi végeztével a bizonyítványunkban. Különlegesnek kell lenni, ami valljuk be, nincs meg a többségben. Néhányra még én magam sem fogok emlékezni. Persze vannak kivételek, akik akaratuk ellenére is belevésődtek az elmémbe. Az egyik ilyen Anastasia. Már a neve... már az, ami miatt fogalmam sincs, hogyan álljak hozzá. Barátok vagyunk, elméletileg, de nem tudom bizalmasan úgy hívni, mint a többiek. Nem tudom kimondani, hogy "Ana", mert a húgomat becéztem így, akit nyolc éves korában ragadott magához egy felsőbb hatalom. Mármint nem hiszek benne, de biztos így volt. Amikor csak tehetem, elkerülöm... De most, az iskolaév kezdetén, a legelső edzésünk után csak ketten maradtunk az öltözőben. Ő látszólag jó alaposan elszöszmötölt a cuccaival, én meg... körülbelül ugyanezt tettem. Közben meg kínos csend állt be közöttünk, amit én nem igazán szerettem, úgyhogy rövid gondolkodás után feltettem neki a legelső eszembe jutó, és ugyanakkor rémesen unalmas kérdést.
- Na, és hogy telt a nyarad, Anastasia? - érdeklődtem. Mindennemű felkonferálás nélkül, mert hát minek az? Úgyis el fogja nekem mondani, azt, amit publikusnak talál. Amit meg nem, az nem is érdekel, nekem is megvannak a magam kis titkai.
Vissza az elejére Go down
Jade Sasha Delonley
ÉN EGY MÁS ISKOLÁBÓL SZÁRMAZÓ POMPONLÁNY VAGYOK
Jade Sasha Delonley


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Jan. 03.
ღ Tartózkodási hely : hello Tree Hill.×
ღ Hobbi : manipulálás, szórakozás és a többi..×

Lányok öltözője Empty
TémanyitásTárgy: Lányok öltözője   Lányok öltözője I_icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 1:14 am

****
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lányok öltözője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lányok öltözője   Lányok öltözője I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lányok öltözője
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fiúk öltözője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One Tree Hill Szerepjáték.~ :: WELCOME TO TREE HILL! :: Tree Hill-i Gimnázium-
Ugrás: