One Tree Hill Szerepjáték.~
Tree Hill... Egy nyugodtnak nem mondható kisváros fogad benneteket, amiben bőven van izgalom. Akár egy mese! Gonoszak, főhősök, ám itt nincs mindig Happy End..
A One Tree Hill-re (Tuti Gimi) alapuló szerepjátékra tévedtél! Gyere, bújj a kedvenced bőrébe, és éld át a világát!
Nagyon várjuk a regisztrációdat, ám ezelőtt olvasd át a szabályzatot és a Világleírást, ahol mindent részletesen megtudhatsz! Ha valami nem világos, bátran keresd a Staff-ot! Wink

Haley & Melissa & Peyton & Sarah
One Tree Hill Szerepjáték.~
Tree Hill... Egy nyugodtnak nem mondható kisváros fogad benneteket, amiben bőven van izgalom. Akár egy mese! Gonoszak, főhősök, ám itt nincs mindig Happy End..
A One Tree Hill-re (Tuti Gimi) alapuló szerepjátékra tévedtél! Gyere, bújj a kedvenced bőrébe, és éld át a világát!
Nagyon várjuk a regisztrációdat, ám ezelőtt olvasd át a szabályzatot és a Világleírást, ahol mindent részletesen megtudhatsz! Ha valami nem világos, bátran keresd a Staff-ot! Wink

Haley & Melissa & Peyton & Sarah
One Tree Hill Szerepjáték.~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill Szerepjáték.~


 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mr. Logan

Go down 
SzerzőÜzenet
Jade Sasha Delonley
ÉN EGY MÁS ISKOLÁBÓL SZÁRMAZÓ POMPONLÁNY VAGYOK
Jade Sasha Delonley


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Jan. 03.
ღ Tartózkodási hely : hello Tree Hill.×
ღ Hobbi : manipulálás, szórakozás és a többi..×

Mr. Logan                                  Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Logan    Mr. Logan                                  I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 8:06 am









Drake Logan



Név: Drake Logan

Becenév: Drake

Kor: 23

Pb: Ian Somerhalder

Csoport: Tanárok

Lakhely: Tree Hill

Személyiség: Mindent te alakítasz! Smile

Egyéb tudnivaló: (Olyan tanár, amilyet szeretnél:).) Annyi kérésem lenne még, hogy ne legyen szemét, önző és az efféle tulajdonságokat is mellőzzük, bár mivel engedékeny vagyok, becsúszhat egy-kettő! Wink

Kapcsolat: Drake a tanárom. Azelőtt találkoztam vele, mielőtt átjöttem ebbe az iskolába, még csak nem is sejti, hogy a diákja vagyok, ahogyan én sem. Azt sem tudtam, hogy itt lakik! (Bár valószínű, ő is most költözött ide, és ez lesz az első pár hete az iskolában, ahol biztosra veszem, hogy nem én leszek az egyetlen, akinek tetszeni fog, és ettől már előre rettegek.. fütty ) Igazság szerint, New Orleansben elég közel kerültünk egymáshoz, én pedig teljesen beleestem, és ez az érzésem viszonzásra talált az enyhe könnyűvérűségem ellenére, és szeretném, ha folytatódna a kapcsolat, így telefonon keresztül beszélgettünk egyszer-kétszer. Ez másfél hete volt, még a szünetben, de, mintha csak tegnap lett volna. Most, hogy elkezdődik az iskola, sok bonyodalmakra kerül sor.



Vissza az elejére Go down
 
Mr. Logan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One Tree Hill Szerepjáték.~ :: KARAKTERALKOTÁS :: Elvállalható kitalált karakterek-
Ugrás: