One Tree Hill Szerepjáték.~
Tree Hill... Egy nyugodtnak nem mondható kisváros fogad benneteket, amiben bőven van izgalom. Akár egy mese! Gonoszak, főhősök, ám itt nincs mindig Happy End..
A One Tree Hill-re (Tuti Gimi) alapuló szerepjátékra tévedtél! Gyere, bújj a kedvenced bőrébe, és éld át a világát!
Nagyon várjuk a regisztrációdat, ám ezelőtt olvasd át a szabályzatot és a Világleírást, ahol mindent részletesen megtudhatsz! Ha valami nem világos, bátran keresd a Staff-ot! Wink

Haley & Melissa & Peyton & Sarah
One Tree Hill Szerepjáték.~
Tree Hill... Egy nyugodtnak nem mondható kisváros fogad benneteket, amiben bőven van izgalom. Akár egy mese! Gonoszak, főhősök, ám itt nincs mindig Happy End..
A One Tree Hill-re (Tuti Gimi) alapuló szerepjátékra tévedtél! Gyere, bújj a kedvenced bőrébe, és éld át a világát!
Nagyon várjuk a regisztrációdat, ám ezelőtt olvasd át a szabályzatot és a Világleírást, ahol mindent részletesen megtudhatsz! Ha valami nem világos, bátran keresd a Staff-ot! Wink

Haley & Melissa & Peyton & Sarah
One Tree Hill Szerepjáték.~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill Szerepjáték.~


 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ethan Andrews

Go down 
SzerzőÜzenet
Anastasia E. Wright
ÉN A TREE HILL-I POMPONCSAPATOT ERŐSÍTEM
Anastasia E. Wright


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 17.
ღ Tartózkodási hely : Tree Hill
ღ Hobbi : Könyvek, szurkolás

Ethan Andrews Empty
TémanyitásTárgy: Ethan Andrews   Ethan Andrews I_icon_minitimeVas. Május 19, 2013 3:40 am









Ethan Andrews



Név: Ethan Andrews

Becenév: Csak simán Ethan

Kor: 25

Pb: Matt Bomer, Chris Pine (ebből nem engedek, valamelyik a kettő közül)

Csoport: Tanárok

Lakhely: Tree Hill

Személyiség: A megalkotóra van bízva, de azért valamilyen szinten mellőzzük a szemét, és bunkó tulajdonságokat, max. egy-kettő becsúszhat. De azért szeretném, ha határozott férfi lenne..

Egyéb tudnivaló: Az előtörténet a megalkotóra van bízva

Kapcsolat: Tavaly érkezett új tanárként az év utolsó hónapjában. Akkor találkoztunk először, de végül csak a nyáron kezdtünk találkozgatni rendszeresen. Kölcsönös volt az érdeklődés, így nem is nagyon foglalkoztunk a következményekkel, még ha ez nem is volt rám jellemző eddig. Ahogy telt az idő, és lett "komolyabb" a dolog, kezdtem érezni iránta valamit, még ha ezt nem is mondtam el neki a mai napig. Úgy volt, hogy véget vetünk ennek a kapcsolatban amint elkezdődik az iskola, de mindketten tudjuk, hogy ez így nem fog működni, mert nem sok időt bírunk ki egymás nélkül még ha próbálkozunk is. Ő is tudja, hogy kockázatos ez a kapcsolat, pont úgy ahogy én is, de egyikünk sem változtatott a dolgokon. Nem szeretném, hogy vége legyen ennek az egésznek, és talán félek is, hogy Ő fog elhagyni engem.
Bővebb információk a karakterlapomba vannak!

Vissza az elejére Go down
 
Ethan Andrews
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One Tree Hill Szerepjáték.~ :: KARAKTERALKOTÁS :: Elvállalható kitalált karakterek-
Ugrás: