One Tree Hill Szerepjáték.~
Tree Hill... Egy nyugodtnak nem mondható kisváros fogad benneteket, amiben bőven van izgalom. Akár egy mese! Gonoszak, főhősök, ám itt nincs mindig Happy End..
A One Tree Hill-re (Tuti Gimi) alapuló szerepjátékra tévedtél! Gyere, bújj a kedvenced bőrébe, és éld át a világát!
Nagyon várjuk a regisztrációdat, ám ezelőtt olvasd át a szabályzatot és a Világleírást, ahol mindent részletesen megtudhatsz! Ha valami nem világos, bátran keresd a Staff-ot! Wink

Haley & Melissa & Peyton & Sarah
One Tree Hill Szerepjáték.~
Tree Hill... Egy nyugodtnak nem mondható kisváros fogad benneteket, amiben bőven van izgalom. Akár egy mese! Gonoszak, főhősök, ám itt nincs mindig Happy End..
A One Tree Hill-re (Tuti Gimi) alapuló szerepjátékra tévedtél! Gyere, bújj a kedvenced bőrébe, és éld át a világát!
Nagyon várjuk a regisztrációdat, ám ezelőtt olvasd át a szabályzatot és a Világleírást, ahol mindent részletesen megtudhatsz! Ha valami nem világos, bátran keresd a Staff-ot! Wink

Haley & Melissa & Peyton & Sarah
One Tree Hill Szerepjáték.~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill Szerepjáték.~


 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Karib-tenger kalózai szerepjáték

Go down 
SzerzőÜzenet
Anastasia E. Wright
ÉN A TREE HILL-I POMPONCSAPATOT ERŐSÍTEM
Anastasia E. Wright


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. May. 17.
ღ Tartózkodási hely : Tree Hill
ღ Hobbi : Könyvek, szurkolás

Karib-tenger kalózai szerepjáték Empty
TémanyitásTárgy: Karib-tenger kalózai szerepjáték   Karib-tenger kalózai szerepjáték I_icon_minitimeVas. Május 19, 2013 3:44 am



Karib-tenger kalózai szerepjáték



"Én becstelen vagyok, és egy becstelen ember mindig becstelen marad. Becsszó. Csak a becsületesekkel kell vigyázni, mert nem lehet tudni mikor jut eszükbe valami... butaság."- állítja a híres, neves Jack Sparrow kapitány. A becsületesség nálunk nem mértékadó, a lényeg a kreativitáson van. Ha szívesen belebújnál egy kalóz, kannibál, szirén, polgár, kapitány, misszionárius, katona, örömlány vagy akár egy kuruzsló bőrébe, akkor nálunk a helyed. Lehetsz Canon karakter, de saját magad által kitalált személy, a döntés a tiéd. Gyere, és csatlakozz!


A Karib-tenger kalózai szerepjáték
Vissza az elejére Go down
 
Karib-tenger kalózai szerepjáték
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vámpírnaplók szerepjáték {diariesfrpg}
» 50 Shades of Grey szerepjáték
» Trónok Harca szerepjáték
» Silver Bite - misztikus szerepjáték

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
One Tree Hill Szerepjáték.~ :: A KEZDETEK... :: Társoldalak-
Ugrás: